Цистит от уреоплазмы?

№ 16 857 Уролог 12.01.2015

Здравствуйте. Беспокоят постоянные позывы и выделения с уретры. Узи мочевого слабо наполнен стенки утолщенные уплотнены. Анализ мочи 1! Питома вага 1010 кислотність 8.0 лейкоцити - нітрити+ білок 0.099 глюкоза - кетонові тіла - кро - уробіліноген білірубін колір с/ж прзорість прозора кількість 50.0 лейкоцити 10-12 солі тр1пельфосфати епітелій плоский 5-6 2! Питома вага 1010 кислотність 8.5 лейкоцити- нітрити- білок 0.033 глюкоза-кетонові тіла- уробіліноген-білірубін-кров-колір с/ж прозорість прозора кілбкість 70.0 еритроцити 0-1 лейкоцити 3-4 цилиндри- солі трипельфосфати бактеріі+епітелій плоский 2-3 слиз- анализ мочи питома вага 1030 кислотність 6.0 лейкоцити - нітрити - білок- глюкоза- кетонові тіла- уробіліноген+ білірубін-кров-колір с/ж прозорість прзора кількість 80.0 еритроцити-лейкоцити 2-3 циліндри- солі-бактеріі- епітелій плоский 8-10 слизь- мазок с уретри лейкоцити 2-4 епітелій незначна кількість мікрофлора змішана ключові клітини невиявлено слиз незначна кількість гриби роду candida невиявлено trichomonas vaginalis не виявлено сдала мазок на зппп обнаружено ганлренелла кандид уреоплазма, пролечилась уреоплазма осталась. Цистит от уреоплазмы?

Юля, Украина

ОТВЕТИЛ: 18.01.2015 Харитонова Юлия Благовещенск 0.0 врач-уролог

Добрый день. Вопрос, похоже, до конца не сформулирован. Если вы предполагаете наличие у себя уреаплазмоза или он подтвержден лабораторно, то вполне возможно развитие цистита на фоне инфекции половой сферы. Необходимо лечение у гинеколога. При сохранении симптомов после лечения советую сдать посев мочи на микрофлору и чувствительность к антибиотикам.