Расшифруйте пожалуйста результат

№ 31 976 Венеролог 19.04.2016

Загальні антитіла до Treponema pallidum 19.0* індекс <0.9 <0. 9 негативний СифілісIgM Імуноблот Білок Р47 - негативний Білок Р45 - негативний Білок Р17 - негативний Білок Р15 - негативний Результат антитіл IgМ методом імуноблот негативний. СифілісIgG Імуноблот Білок Р47 - негативний Білок Р45 + позитивний Білок Р17 - негативний Білок Р15 - негативний Результат підтверджуючого тесту проміжний. Рекомендовано повторити дослідження через 3-6 тижні.

Алла, Канев

ОТВЕТИЛ: 19.04.2016 Марфа Петровна Моршанск 0.0 Врач

Здравствуйте, приведите результат анализа целиком, сообщите ваши симптомы и жалобы. по какому поводу славали анализ?

ОТВЕТИЛ: 19.04.2016 Панигрибко Сергей Ковров 0.0 врач дерматовенеролог

Здравствуйте, выполните мрп, риф, рпга. Если будут сомнения, либо у вас будет выявлена серорезистентность- пцр. С результатами к дерматологу очно