Помогите пожалуйста разобраться в результатах анализов.

№ 22 693 Беременность и роды 05.08.2015

Здравствуйте! Помогите пожалуйста разобраться в результатах анализов. Прием у врача только через неделю, а я нервничаю и переживаю по поводу последних двух показателей. ПЛР. Вірус герпесу 1 і 2 типів (кров, якісне визначення) Вірус простого герпесу 1 типу (ВПГ 1) не виявлений Аналітична чутливість тест-системи для виявлення HSV 1 типу у матеріалі – 1x10*3 ГЕ/мл Вірус простого герпесу 2 типу (ВПГ 2) не виявлений Аналітична чутливість тест-системи для виявлення HSV 2 типу у матеріалі – 1x10*3 ГЕ/мл ПЛР. Цитомегаловірус (кров, кількісне визначення) Цитомегаловірус (Lg) не виявлений Lg/10^5 клітин Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ЦМВ у матеріалі - 5 копій ДНК/10^5 клітин ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (кров, кількісне визначення) Вірус Епштейна-Барр (Lg) < 2 Lg/10^5 клітин Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 5 копій ДНК/10^5 клітин Вірус Епштейна-Барр (копії) < 1.00 Х 10*2 копій ДНК/10^5 клітин Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 5 копій ДНК/10^5 клітин

Alinka, Полтава

ОТВЕТИЛ: 05.08.2015 Марфа Петровна Моршанск 0.0 Врач

Здравствуйте. Выложите скан анализа с указанием референсных значений. Так не понятно.