Результати узд 33-34 недели

№ 34 559 Беременность и роды 06.07.2016

Скажіть будь ласка я робила узд, термін під час того був 33тижні 3 дні Передлегла частина-голова 2 позиція передній вид. Положення повздовжнє Фетометрія/ ож-298, довжина стегнової кістки 61, біпарієтальний розмір голови 84, лпр-106, ог-303, маса плоду 2380-+200 г. Локалізація плаценти задня стінка матки дно. Нижній край плаценти високо(поодинокі кальценати) товщина 32 мм, ступінь зрілості 1-2, Кількість вод норма. Скажіть чи все в нормі. І скажіть чи можливо народити раніше заплановоного терміну, генетика(по жіночій лінії 38 тиждень всі народжували) і ще виділення прозорі слизисті тягучі біли в 32 тижні станом на 36 тиждень відсутні, періодичні сильні болі в низу живота і поясниці

вікторія, Львов

ОТВЕТИЛ: 06.07.2016 Панигрибко Сергей Ковров 0.0 врач дерматовенеролог

Здравствуйте, необходим очный осмотр гинеколога. По результатам исследований ничего критичного нет. Посетите врача, вам непременно дадут рекомендации