Что делать

№ 38 218 Нарколог 30.10.2016

23. 10. 2016 покурил гашиша один раз за всю жизнь, сделал 3 хороших затяжки, 03. 11. 2016 сдавать мочу на химический онализ на марихуанну или кровь. Покажет?

Евгений, Москва

ОТВЕТИЛ: 02.11.2016 Каспарович Карина Гродно 0.0 врач-психотерапевт

Здравствуйте, Евгений. После того как наркотик попал внутрь, происходит процесс обмена активных его химических компонентов. Как результат, появляются молекулы, называемые метаболиты, которые очень медленно выводятся наружу. Именно их обнаруживает анализ и свидетельствует о том, что человек недавно принимал наркотик. Даже если наркотик был принят неделю назад, даже всего лишь раз, сколько бы ни было принято доз, анализ крови и мочи все равно покажет его наличие.

УТОЧНЯЮЩИЙ ВОПРОС 06.12.2016 Kathy, UsqwerkFN0xq

Ãœlesanne 3 (Eesti)Ãœhendit X saadi esmakordselt XX sajandi keskel, ning see saavutus tõestas uue ühendiklassi olemasolu. Antud ühendi saamisel kasutati gaasi Y, mis (huvitavalt) õppeti keemiliselt sünteesida alles XX sajandi lõppus. Järgnevalt on toodud ühendi X sünteesi skeem alustades gaasi Y sünteesist ja kasutakses üldlevinud keemilisi reagente. 1) KMnO4 + H2O2 + mineraalhape A ja sellele vastav sool B -> komplekssool C (22.2% Mn) + H2O + O22) Poolmetall D + gaasiline lihtaine E -> vedelik F (40.7% D)3) F + A -> vedelik G (56.2% D) + mineraalhape H4) C + G -> kompleks I (44.3% D) + sool J (49% Mn) + gaasiline lihtaine Y5) Y + K -> M (K on vÃaÃerism¤t¤l)6) M + L (moolivahekord 1: 1) -> Xa) K irjutage ühendite A-M, X ja Y valemid. B) Kirjutage ülesandes mäinitud reaktsioonide võrrandid.